Služby

Holistická aromaterapeutická masáž

částečná//90 minut

záda+ruce/šíje/chodidla

cena: 1000kč

Jak bude aromaterapeutická masáž probíhat a na co se můžete těšit?

Na začátku nás čeká krátký informační rozhovor. Společně se na sebe naladíme a vybereme vhodný esenciální olej, který bude s vámi v danou chvíli nejvíce rezonovat. Poté následuje samotná aromaterapeutická masáž. Jedná se o relaxační masáž, která vás přivede do klidového stavu a dopřeje vám chvíli kvalitního odpočinku. Po provedené masáži následuje krátké posezení a sdílení společných poznatků během masáže.

Holistická aromaterapeutická masáž

celotělová//120min

chodidla, nohy, záda, ruce, šíje

cena : 1500,-

Celotělová masáž je tu pro ty z vás, kteří si chtějí dopřát něco speciální. Na co se můžete během masáže těšit? Společně zvolíme vhodný esenciální olej, který bude ve vás v danou chvíli nejvíce rezonovat. Aromaterapeutická masáž je provoněnou smyslovou relaxací pro váš čich, tělo i mysl.Péči dopřejeme vašim chodidlům, nohám, zádům, rukám a šíji. Po masáži následuje posezení u sypaného bylinkového čaje a sdílení společných poznatků během masáže nebo témat, které vás přivádí.

Výroba osobního olejového parfému

délka: 90 min

cena: 900kč

Na co se mám připravit a jak bude výroba parfému probíhat?

V bezpečném prostoru Pokoje si společně vysvětlíme princip výroby olejového přírodního parfému. Povíme si něco o základních, středních a horních tónech. Poté si společně přičichneme k 40 základním esenciálním olejům a určíme si vás záměr, který chcete vložit do svého parfému. Kdy si ho bude chtít aplikovat na tělo? Při jakých situacích a úkolech vám může pomoc? Pro jakou část dne bude určený? Důležité je si určit povahu a důvod výroby parfému. Po téhle těžší části přichází ta zábavná a to samotné míchání parfému. Nosičem vašeho parfému bude kvalitní mandlový olej. Kapku po kapce si vytvoříme váš osobní parfém na míru. Nikdo jiný nebudeme na světe nebude mít stejnou recepturu parfému jako vy… a to je kouzelná představa. Domu si odnesete olejový parfém v krásné lahvičce s aplikátorem a recepturu vašeho jedinečného parfému.